YouTube / gazetemag tv

Mustafa Sandal, Emina Jahovic ve Saadettin Saran hakkında ilk kez konuştu

Şarkıcı Mustafa Sandal, 10 yıllık eski eşi Emina Jahovic’in Saadettin Saran’la olan yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, 10 yıllık eşi Emina Jahovic’ten geçtiğimiz haziran ayında boşandı. Sırp şarkıcı Emina, boşanmadan kısa bir süre sonra iş insanı Saadettin Saran’la aşk yaşamaya başladı. Eski eşinin yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuşan Mustafa Sandal “Hayırlısı olsun” dedi.

“HAYIRLISI OLSUN, O MUTLU OLURSA ÇOCUKLARIMIZ DAHA AYDINLIK OLACAKTIR”

Posta’nın haberine göre; ünlü şarkıcı, Emina’nın yeni ilişkisi için “Hayırlısı olsun. Emina’nın mutlu ve huzurlu olması benim dilek sıralamamda her zaman liste başıdır. O ne kadar mutlu olursa, çocuklarımıza yansıttığı enerji de o kadar aydınlık olacaktır” ifadelerini kullandı.

YENİ AŞKA YELKEN AÇTI

Mustafa Sandal da yakın zaman önce oyuncu Ceren Hindistan’la aşk yaşamaya başladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.