Mustafa Koç’un heykeli törenle su altına indirildi

Mustafa Koç’un, tedavi ettirdiği fok balığı Badem ile birlikte heykeli yapıldı. Heykel, törenle su altına indirildi.

Mustafa Koç’un tedavisini üstlendiği fok Badem ile heykeli, merhum Koç’un başta ailesi olmak üzere yakın dostlarının katılımıyla gerçekleşen özel bir organizasyonla Karaada açıklarında sualtına indirildi.

mustafa koc

DENİZİN 25 METRE DİBİNE İNDİRİLDİ

Geçtiğimiz ocak ayında ani bir kalp krizi sonucunda aramızdan ayrılarak tüm sevenlerini yasa boğan Mustafa Koç, önceki gün Badem ile anıldı. Mustafa Koç’un evlat edindiği ve Badem adını verdiği fokuyla birlikte yapılan heykelleri, önceki gün Bodrum Karaada açıklarında 25 m. derinlikte denizin dibine yerleştirildi.

rahmi koc

DENİZDE, 75 KİŞİNİN KATILDIĞI ÇOK ÖZEL TÖREN

Koç Ailesi’nin günlerdir özenle hazırlandığı organizasyonda 75 kişi hazır bulundu. Ayşegül Dinçkök, Osman Çarmıklı, Cem-Ümit Boyner, Merve Gürsel, Aslı Ersu ve Metin Zeynep Fadıllıoğlu’nun da aralarında bulunduğu misafirler Halas Yatı’nda ağırlandı. Tüm aile üyelerinin katıldığı törende anne Çiğdem Simavi ve baba Rahmi Koç’un gelmesiyle Mustafa Koç’un sahibi olduğu Caressa yat ve Ali Koç’un sahibi olduğu Kayra tekneleri siren sesleri ile seramoniye başladılar. Rahmi Koç ve birçok isim heykel ile fotoğraf çektirdikten sonra 550 kilo ağırlığındaki heykel denize indirildi. Heykel denize indirilirken Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç ve kızları Aylin, Esra ile Koç’un en yakın arkadaşı Kaya Ersu dalgıçlara eşlik ettiler. Yine Mustafa Koç’un yakın arkadaşı Cem Boyner, tüm gün boyunca görevlileri organize etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.