gazetemag tv

Murat Boz ile barışan Aslı Enver sevgilisiyle tatile çıkamadı

Murat Boz ile yaz başında barışan Aslı Enver sevgilisiyle tatile çıkamadı. Yakışıklı popçunun film çekimleri bittiğinde Aslı’nın da dizi çekimleri başlayacak. Güzel oyuncu yine de tatil hayali kuruyor.

Nihal-Bahar Candan kardeşlerle kaçamak yaptığı iddiasıyla gündeme gelen Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver tarafından terk edilmişti. Aylar süren ayrılığın ardından ünlü çift yaz başında barıştı. Fakat birlikte zaman geçirmeleri çok da mümkün olmadı. Çünkü Murat Boz, Kardeşim Benim, filminin çekimleri için Çanakkale Bayramiç’e gitti. Aslı Enver de bir süre ailesiyle tatil yaptı. Fakat güzel oyuncunun canı sevgilisiyle tatil yapamadığı için sıkıldı. Murat Boz’a ‘Ne zaman tatil yapacağız?’ diye baskı yapan Enver yakışıklı popçuyu bunaltırken, Kardeşim Benim filminin çekimleri de uzayınca Boz zor durumda kaldı. Önümüzdeki hafta film çekimlerinin bitmesi planlanıyor fakat bir sonraki hafta da Aslı’nın dizi çekimleri başlayacak. Ünlü çiftin arkadaş çevresinde konuşulanlara göre Murat yurtdışında iki haftalık bir tatil planlıyordu. Fakat Aslı zaman kısıtlı olduğu için 5 günlük bir Bodrum tatili yapmakta ısrarcı… Çiftin ortak kararı önümüzdeki hafta belli olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.