Murat Boz-Aslı Enver çiftinin her anları romantik

Murat Boz-Aslı Enver çifti önceki akşam İstinye Park’ta baş başa akşam yemeğindeydi. Kardeşim Benim filminde Murat Boz’a Zeynep karakteriyle eşlik eden Aslı Enver, İstinye Park’taydı. İşleri nedeniyle tatile çıkamayan sevgililer, her fırsatta birlikte İstanbul’un tadını çıkarıyor.

TATİLE ÇIKAMADILAR

Birçok çift yaz aylarının gelmesiyle Güney illerine giderken, Murat Boz ve Aslı Enver çifti işleri dolayısıyla İstanbul’da kalmak zorunda kaldı. Çift önceki akşam İstinye Park Masa Restoranda yine el ele kol kola görüntülendi. Yemekleri bitince ise basın mensuplarıyla kısa bir söyleşi yaptılar.

SET ZİYARETLERİ YAPIYOR

Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver’in kendisini kendisini setlerde yalnız bırakmadığını ziyaretine geldiğini söyledi. Aslı Enver de Boz’un ‘Janti’ albümünde en sevdiği şarkının ‘Yana döne’ olduğunu açıkladı.Sonrasında ikili Avm ye girerek alışveriş yaptı. O esnada Boz’un sevgilisinin çantasını taşıması dikkat çekti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.