Muhteşem yılların bir yenisi Kösem Sultan!

‘Muhteşem Yüzyıl – Kösem’de oynayan Erkan Kolçak Köstendil ve Kadir Doğulu, dört ay boyunca at binme, kılıç ve dövüş eğitimi aldı.
Hülya Avşar, Beren Saat, Ekin Koç, Erkan Kolçak Köstendil ve Kadir Doğulu’nun rol aldıkları ‘Muhteşem Yüzyıl – Kösem’ Kasım ayında ekrana gelecek. Doğulu ve Köstendil, çekimleri tüm hızıyla devam eden dizide Ekin Koç’un canlandırdığı Sultan Ahmed’in düşmanları olarak seyirci karşısına çıkacak.
Dört aydır karaktere hazırlanan, at binme, kılıç ve dövüş eğitimi alan Köstendil, dizide Giray Hanlığı’nın hanzadesi Şahin Giray’ı, Doğulu ise Mehmed Giray’ı canlandıracak. Tüm olayların gölgesinde yeşermeye çalışan Kösem ile Ahmed aşkı ise kılıçların ve isyanların arasından geçmeye çalışacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.