gazetemag tv

“Müge Anlı ile Tatlı Sert” 12’inci sezonuyla izleyici karşısına çıkıyor

Ekranların en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, Pazartesi günü 12’inci sezonuyla izleyici karşısına çıkacak.

Bir çok kayıp ve cinayet olaylarını aydınlatan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, Pazartesi günü 12’nci sezonuyla izleyenlerine merhaba diyecek.

PAZARTESİ GERİ DÖNÜYOR

ATV’nin reyting rekorları kıran sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 12’inci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Türkiye’nin en çok izlenen programlardan Müge Anlı ile Tatlı Sert, yeni sezon yayınına 2 Eylül Pazartesi günü başlayacak.

YÜZLERCE FAİLİ MEÇHULU AYDINLATTI

Müge Anlı, geride kalan sezonlarda, yüzlerce faili meçhul cinayetleri aydınlatıp, binlerce kayıp insanı ailesine kavuşturdu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.