Moda Kayıkhane’de 90’lar rüzgarı

Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Sibel Alaş, Jale, Erdal Çelik’ten oluşan “Şimdi 90’lar” ve Seyyal Taner geçtiğimiz akşam Moda Kayıkhane’de sahne aldılar.

Yaklaşık 3 saat sahnede kalan sanatçılar, 90’ların en güzel şarkılarını İstanbullularla hep bir ağızdan söylediler. “Şimdi 90’lar” ile ilk defa sahneye çıkan Seyyal Taner’e, izleyenler büyük ilgi gösterdiler. Seyircilerin dakikalarca “Seyyal Seyyal” diye tempo tuttukları gecede Taner; “Her yerde 90’lar fırtınası var. Arkadaşlarım bu işi başarı ile yapıyorlar; ama ben 70’ler, 80’ler, 90’larda vardım, hala varım. Hadi 90’larda satış rekoru kıran “Alladı Pulladı” yı bestecisi Metin Özülkü ve sizlerle beraber söyleyelim” sözlerinin ardından “Alladı Pulladı” isimli şarkısını büyük bir koro eşliğinde söyledi.

Büyük ilgi gören “Şimdi 90’lar” konserleri, 22 Eylül’de yeniden Moda Kayıkhane sahnesinde olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.