Miray Daner ve Kubilay Aka evleniyor mu?

Genç oyuncu Kubilay Aka ve sevgilisi Miray Daner, dizi setinde tanışıp kısa sürede güzel bir aşka yelken açmıştı. Geçtiğimiz günlerde muhabirlerle sohbet eden çift, “Evlenecek misiniz?” sorusuna verdikleri “Henüz evlilik için çok ama çok genciz” cevabıyla hayranlarını üzdü.

Ekranların sevilen dizisi ‘Vatanım Sensin’in dizisinin setinde tanışıp sevgili olan Kubilay Aka ve Miray Daner’in evleneceği iddiaları gündeme oturdu. Ünlü çift “Evlilik için çok genciz” dedi.

Ünlü çift ‘Vatanım Sensin’in setinde aşk yaşamaya başlamışlardı. Hayranlarının birbirine çok yakıştırdığı sevgililer, “Evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna cevap verdi.

DAHA YOLUN BAŞINDAYIZ

Çift, “Henüz evlilik için çok ama çok genciz, daha yolun başındayız” yanıtını verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.