MFÖ grubunun Bodrum konseri Mazhar Alanson’a tepki için mi iptal oldu!

MFÖ grubunun 27 Ağustos'ta Bodrum'da vereceği konser iptal edildi. MFÖ konserinin, özellikle Mazhar Alanson'a tepki olarak, hiç bilet satılmadığı için iptal olduğu iddia edildi.

Sosyal medya 27 Ağustos’taki MFÖ konserinin iptaliyle ilgili oldukça yoğun tartışma ve paylaşımlara sahne oldu.

MFÖ KONSERİ NEDEN İPTAL EDİLDİ?

Bodrum Antik Tiyatro’da, 27 Ağustos’ta gerçekleşmesi gereken Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) konseri iptal edildi. Konserin operasyonel sebeplerden dolayı ileri bir tarihe ertelendiği bildirildi.

Kimi sosyal medya kullanıcıları ise konserin bilet satışlarının Mazhar Alanson’un yaptığı bir açıklamaya tepkiden dolayı az olması nedeniyle ertelendiğini öne sürdü.

Sosyal medyadaki bazı hesaplar paylaşımlarında, Alanson’un söylediği iddia edilen “İlkokulda 5 senede Selanikle Anıtkabir arası tüm kareleri beynimize soktular. Ama kanımızda Fatih’in kudreti, ruhumuzda Peygamberimizin aşkı vardı bunu unuttular” sözü sebebiyle ünlü isme tepki gösterildiğini iddia ettiler.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.