Metin, Ali ve Feyyaz… İrem Derici 3 evlat daha edindi!

Hayvanlara olan düşkünlüğüyle bilinen şarkıcı İrem Derici, Yedikule Hayvan Barınağı’nı ziyaret ederek 3 hayvanın daha bakımını üstlendiğini duyurdu.

Sosyal medya hesabından ziyaretine gittiği Yedikule Hayvan Barınağı’ndan bir paylaşım yapan İrem Derici, barınakta daha önceki ziyaretlerinde bakımlarını üstlendiği ‘Kıymetlim’ ve ’17’ isimli hayvanların yanına bu defa ‘Metin, Ali ve Feyyaz’ adını verdiği hayvanların da bakımını üstlendiğinin müjdesini verdi.

Şarkıcı meslektaşı Simge Sağın’a seslenerek barınağa destek verilmesi adına bir yardım zinciri başlatmak istediğini söyledi.

“1 AYLIK BAKIM 100 TL”

Derici, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“İki ay önce üç yıldır ziyaret ettiğim Yedikule Hayvan Barınağı’nı ziyaret ettim. Bizim French Bulldog Rude Boy ağır bir göz ameliyatı geçirdi daha 2.5 aylıkken. Rude Boy ameliyattan bomba gibi çıkınca o garibim, barınağa terkedilen güzellikleri düşündüm… Yüklendim mamaları gittim. Artık ben de Meral Olcay ve ekibiyle aile oldum yıllar geçtikçe. İki evladım vardı barınakta, bakımını üstlendiğim ‘Kıymetlim’ ve ’17’ isimli. Bu gidişimde 3 evlat daha edindim, Metin, Ali, Feyyaz koydum isimlerini… İnanılmaz desteğe ihtiyaçları var! Bir köpeğin 1 aylık bakımı 100 TL. Şimdi ben topu bir kedi annesi olan Simge Sağın bebeğime atıyorum, o da bir başkasına atsın: SİMGE VAR MISIN BİR KAÇ MİNİĞİN KORUYUCU AİLESİ OLMAYA?”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.