Mesut Özil’den Manisa’da 280 aileye yardım

Mesut Özil, Kızılay’ın, ‘Dertler paylaştıkça bitecek, yeter ki inan buna’ sloganıyla başlattığı kampanyaya destek verdi. Özil’in bağışıyla hazırlanan gıda kolileri, “Mesut Özil’den sevgilerle…” notuyla Manisa’da ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı.

İngiltere Premier Lig ekibi Arsenal’da forma giyen Türk asıllı futbolcu Mesut Özil, Türk Kızılay aracılığıyla Manisa’da 280 aileye gıda kolisi desteğinde bulundu.

Özil, Türk Kızılay’ın, ‘Dertler paylaştıkça bitecek, yeter ki inan buna’ sloganıyla başlattığı kampanyaya destek oldu.

280 AİLEYE GIDA YARDIMI

Özil’in bağışıyla hazırlanan gıda kolileri, “Mesut Özil’den sevgilerle…” notuyla Türk Kızılay Manisa Şubesi ekipleri tarafından Soma ve Yunusemre ilçelerinde bulunan 280 ihtiyaç sahibi aileye dağıtıldı. Türk Kızılay Yunusemre Şube Başkanı Serdar Sevim, desteklerinden ötürü Özil’e teşekkür etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.