Mesut Özil ile aşk yaşayan Amine Gülşe, aşkını sosyal medyadan haykırdı

Amine Gülşe, sevgilisi Mesut Özil için şarkı söyledi…

Mıss Turkey 2014 güzeli seçildikten sonra oyunculuk alanında yer alan Amine Gülşe, şimdilerle şarkıcılığa göz kırptı! Arsenalli futbolcu Mesut Özil’le evlilik yolunda beraberlik yaşayan güzel manken, aşka geldi. Sosyal medyada sevgilisine serenat yapan Gülşe, Rafet El Roman’ın ‘Sürgün’ adlı şarkısını aşkı için seslendirdi.

BİR SANA ÂŞIK SANA DELİ!

Eserde yer alan “Bir sana âşık sana deli” nakaratını seslendiren ünlü ismin romantik jestine futbolcu “Seni seviyorum” yanıtını verdi. Öte yandan Amine Gülşe’nin sesi de takipçileri tarafından beğeni topladı. İnternet kullanıcıları “Hem kendi hem sesi güzel’” yorumları yaparak Gülşe’nin mini performansına tam not verdi.

Seslendirdiği şarkıyla, sesinin güzel olduğunu kanıtlayan Amine Gülşe’nin bu hareketi ‘Oyunculuğu bir kenara bırakıp şarkıcılığa mı göç kırpıyor’ şeklinde yorumlandı.

İngiltere’de top koşturan Mesut Özil, fırsat buldukça kız arkadaşının yanına geliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.