Mesut Özil ile Amine Gülşe’den ilk balayı karesi geldi

Futbolcu Mesut Özil ile Amine Gülşe 7 Haziran Cuma günü muhteşem bir düğünle evlenmişti. Balayı için Çeşme’de olacak çifften ilk balayı karesi geldi.

Arsenal’de futbol hayatını sürdüren Mesut Özil, 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe ile 7 Haziran’da muhteşem bir düğünle evlendi. Görkemli düğünde çiftin şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan yapmıştı.

Çiftin düğünü öncesinde balayını Mesut Özil’in Çeşme’de yaptırdığı 2 katlı süper lüks villa da geçirecekleri konuşuluyordu.

Şu sıralar balayında olan çiftten Amine Gülşe Özil eşi Mesut Özil ile verdikleri bir aşk pozunu Instagram hesabı üzerinden kalp emojisi koyarak paylaştı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.