Melis Kar, yeni Maxi Single’ın ilk parçası ‘Everest’ için klip çekti

Son dönemin büyük kitleler tarafından dinlenen genç sanatçısı Melis Kar, Alfa 7 Müzik ve DMC ortak yapımıyla çıkan ve üç parçadan oluşan yeni Maxi Single’ın ilk parçası ‘Everest’ için klip çekti. Klip, 15 Şubat’ta tüm dijital platformlarda yayında olacak.

Koyu bir R&B tavrı olan şarkıda, eski ilişkilerinden ilham alan Kar: “Sanıyor Kendini Everest’in Zirvesinde, Ayna Tutun Da Görsün,

Kim Kimin Gölgesinde, Aşkı Da Sevgisi De Olmayagörsün” diyerek tüm yalnız kadınlara başlarını dik tutma gücü veriyor.

Yönetmenliğini Emrah Özbilen’in üstlendiği ve çekimi Ümraniye Platoları’nda gerçekleştirilen ‘Everest’, dijital çağda yaşanan ilişkilerin dinamiklerine dikkat çeken motiflerle bir kadının ayrılık sürecinde kendini onarmasını konu ediyor.

Geçtiğimiz Ağustos ayında yayınlanan ‘Yatıya’ ve öncesinde 2016’da yayınlanan ‘Kibir’ ve 2017 çalışması ‘Al Dudağımdan Kiss’ ile ilişkilere ironi içeren mizahi bir dille yaklaşan sanatçının yeni yıldaki ilk çıkış parçası ‘Everest’in söz ve bestesi kendisine ait. Aranjeleri Berk Kirtiş’e ait Maxi Single, parça sırası gereği ayrılıktan yeniden aşkı bulmaya uzanan kısa bir öykü tadında. Everest’i sırasıyla ‘Poz” ve ‘Konu Kapanmıştır’ parçaları takip edecek.

arşiv haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. TAMAM OKU