Mehmet Ali Erbil’in doktorundan açıklama!

Kaçış Sendromu şikayeti ile aylarca hastanede yattıktan sonra geçtiğimiz ay taburcu edilen Mehmet Ali Erbil, dedikodulardan bir türlü kurtulamadı. Ünlü şovmenin doktoru Dr Jan Klod Kayuka, bir açıklama yaptı ve ameliyat dedikodularını yalanladı.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil‘in geçtiğimiz gün iki beyin damarında tıkanıklık olduğu ve omuriliğinden sıvı alınacağı için ameliyat olacağı iddia edilmişti. Erbil’in doktoru Dr.Jan Klod Kayuka, bir açıklama yaparak bu iddiaları yalanladı. Kayuka, yaptığı açıklamada “Mehmet Ali Bey’in ameliyat olması gibi bir durum şu an söz konusu değil. Toplardamar sisteminde iki noktada pıhtı var. Bu da aşırı baş ağrısı yapıyor. Ağrısını ve pıhtılaşmayı önleyen tedavi süreci devam ediyor.

İki gün önce de kaçış sendromu hastalığıyla ilgili ilaçlar aldı. Şu anda durumunda bir değişiklik yok. Bu tür haberler ailesini çok yıpratıyor. Biraz daha hassasiyet lütfen.” sözlerine yer verdi.

Mehmet Ali Erbil’in sağlık sorunları devam ediyor

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.