Mehmet Ali Erbil “Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor” sözünü savundu

Bir ödül töreninde sunucu Melike Öcalan’a söylediği sözler sebebiyle tepki çeken Mehmet Ali Erbil “Benim her zamanki halim. Espri amaçlı yapılan bir şeydi, yanlış anlaşıldı” diyerek kendini savundu.

Mehmet Ali Erbil, bir ödül töreninde sunucu Melike Öcalan’a “Güzelleşmişsin kız. Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor ama sana değdiremedim” sözleriyle tepki çekti.

@gazetemagtv

Mehmet Ali Erbil’den Melike Öcalan’a şok sözler!! #mehmetalierbil #melikeöcalan #magazin #gazetemag

♬ orijinal ses – gazetemagtv

Mehmet Ali Erbil, tepkilerin ardından yaptığı açıklamada, “Benim her zamanki halim, espri amaçlı yapılan bir şeydi. Yanlış anlaşıldı” diyerek kendisini savundu.

Erbil, “Melike Hanım’la olaydan sonra konuştunuz mu” sorusuna da “Nasıl görüşeyim telefon numarası bile yok” diye yanıt verdi.

NE OLMUŞTU?

Kariyer hayatında sık sık tepki çeken davranışlar sergileyen Mehmet Ali Erbil, bir ödül töreninde sahnedeyken sunucu Melike Öcalan’a yönelik “Güzelleşmişsin kız. Elimi değdirdiklerim meşhur oluyor ama sana değdiremedim elimi” demişti.

Öcalan ise “Çok sevdiğimiz, değerli bir abimizin ödül gecesinde böyle bir şeyin konuşuluyor olması can sıkıcı. Küçük yaşlardan beri sektördeyim ve içinde yer almak istemediğim bir durumun içinde kaldım. Üzücü bir şey. Konu farklı yerlere gidecek diye sakin kalmaya çalıştım” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.