Masterchef Mehmet Yalçınkaya, 20 dakikada dünya lezzetlerini sofranıza taşıyor

Türk halkının yakından izlediği Masterchef program moderatoru Mehmet Yalçınkaya çıkardığı Denizden kitabının ardından bu kez de “Dünya Lezzetleri” serisi ile sevenleri ile buluşuyor.

Gurme lezzetleri evde yapabileceğimiz pratik ve ekonomik paketlerle online marketlere açan şef ile artık Uzakdoğu,Asya ve Avrupa lezzetlerini evde kendi mutfağınızda yapabilir,youtube kanalından yapım inceliklerini bizzat Mehmet şeften öğrenebilirsiniz.

Özellikle çalışan ve zamanı sınırlı beyaz yakalılar için kolay,pratik ve leziz bir deneyim sunan kutularda 20 dakikada dünya lezzetlerini sofranıza taşıyabilirsiniz.

Uzakdoğu,İtalyan,Sushi,Meksika ,Anatolian ve Vegan içerikli 6 farklı set online marketlere “Dünya Lezzetleri” ismi ile satışa sunuldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.