Mahkeme, Nurseli İdiz’i 4 bin lira manevi tazminata mahkûm etti

İletişim danışmanı Özgür Aras, bir televizyon kanalında kendisi için ‘sahte insan’ diyerek kişilik haklarına saldırıda bulunduğu iddiasıyla oyuncu Nurseli Idiz’e açtığı davayı kazandı. Mahkeme, Nurseli İdiz’i 4 bin lira manevi tazminata mahkûm etti.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen davanın karar duruşmasına Özgür Aras ile Nursel İdiz katılmadı. Her iki tarafı da avukatları temsil etti. Kararını açıklayan mahkeme, Özgür Aras’ın davasını kabul ederek Nurseli İdiz’l 4 bin lira manevi tazminata hükmetti.

Özgür Aras , Nurseli İdiz’den alacağı tazminatı “Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ”ne bağışlayacağını sosyal medya hesabından duyurdu

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.