Lady Gaga’dan tecavüz açıklaması

Lady Gaga tecavüze uğradıktan sonra yaşadıklarını anlattı. 19 yaşındayken tecavüze uğradığını geçen yıl açıklayan Lady Gaga, “Bunun benim suçum olduğunu düşündüm” dedi.

Şarkıcı, 19 yaşındayken tecavüze uğradığını geçen yıl açıklamıştı. Billboard’un haberine göre, TimeTalks’un panelinde konuşan Lady Gaga, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

“KİM OLDUĞUMU TAMAMEN DEĞİŞTİRDİ”

“Yaşadıklarımı sanırım yedi yıldır kimseye anlatamadım. Bu konu hakkında ne düşüneceğimi bilmiyordum. Bunu nasıl kabul edeceğimi de bilmiyordum. Kendimi suçlamamayı ve bunun benim suçum olduğunu düşünmemeyi nasıl yapacağımı bilmiyordum. Bu benim hayatımı ve kim olduğumu tamamen değiştirdi. Vücudumu ve düşüncelerimi değiştirdi.

BENİM SUÇUM OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM

Kıyafet tarzım ve provokatif bir kişi olduğum için, bunun benim suçum olduğunu ve kendi başıma kendim getirdiğimi düşündüm. Böyle bir travmayı yaşadığınızda, yalnızca fiziksel sonuçları olmuyor. Birçok insan yıllar içinde aynı deneyimi tekrar yaşıyor ve sonrasında bu durum, vücudunuzda fiziksel sıkıntılara yol açabilecek mekanizmaları tetikleyebiliyor.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.