L’Addict şimdi de iddialı hafta sonu partileriyle adından söz ettiriyor

Kısa sürede şehrin en gözde yeme-içme durakları arasına girerek kendi müdavimlerini oluşturan L’Addict şimdi de iddialı hafta sonu partileriyle adından söz ettiriyor.

Boğaz hattının incisi Kuruçeşme’nin en işlek noktasında yer alan L’Addict açıldığı ilk günden bu yana şehrin yeni gözdesi oldu.

blank

Fransız bistrolarını andıran restoran öğle ve akşam yemeği servislerinin haricinde kaliteli müzikleri ve kalabalık hafta sonu partileri ile de ön plana çıkmaya başladı. Mekanda Perşembe, Cuma ve Cumartesi akşamları ünlü DJler Aytaç Aygüç ve Emrah Ekiz’in müzikleri ile konuklarını coşturuyor. Klasikleşen imza yemeklerinin ve leziz kokteyllerinin yanı sıra eğlenceli partileriyle de Boğaz hattının şık bir alternatifi olarak göze çarpıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.