Kovid-19 korkusuyla 3 ay havaalanında gizlice yaşadı

ABD’de yeni tip koronavirüse yakalanmaktan korkan Adita Singh’in Chicago’daki O’Hare Uluslararası havaalanında 3 ay gizlice yaşadığı ortaya çıktı.Havaalanında erişimi sınırlı bölgeye izinsiz giriş yaptığı için yargılanan Singh, 27 Ocak’ta tekrar hakim karşına çıkacak.

ABD’de yeni tip koronavirüse yakalanmaktan korktuğu için Chicago’daki O’Hare Uluslararası Havaalanı’nda 3 ay boyunca gizlice yaşadığı ortaya çıkan Aditya Singh, hakim karşısına çıktı.

ABD’de korona virüs bulaşmasından korkan bir adamın 3 ay boyunca Chicago’daki O’Hare Uluslararası Havaalanı’nda gizlice yaşadığı öğrenildi.

PERSONEL KARTIYLA GİRİŞ YAPMIŞ

Savcılık tarafından yapılan açıklamaya göre, 36 yaşındaki Aditya Singh’in havaalanı çalışanına gösterdiği personel kartının Ekim ayında kartını kaybettiğini bildiren operasyon yöneticisine ait olduğu ortaya çıktı.

Havaalanının erişime sınırlı bölgesine izinsiz giriş yaptığı için kusurlu davranıştan suçlu bulunan Singh’in hakim karşısına çıktığı ve havaalanına girişinin engellendiği belirtildi.

blank

SINGH’E DESTEK YOLCULARDAN

Eyalet Savcı Yardımcısı Kathleen Hagerty’in açıklamasına göre Singh, verdiği ifadede başkasına ait olan personel kartını havaalanında bulduğunu ve Kovid-19 nedeniyle eve gitmekten korktuğunu söyledi. Singh hakime, diğer yolcuların yardımlarıyla havaalanında yaşamayı başardığını ifade etti.

Polis, Singh’in 19 Ekim’de Los Angeles’tan uçakla O’Hare Uluslararası Havaalanı’na geldiğini açıkladı. Los Angeles’ta yaşadığı öğrenilen Singh’in sabıkasının bulunmadığı belirtildi.

Singh’in 27 Ocak’ta yeniden hakim karşısına çıkacağı belirtildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.