Koray Avcı “Seni Çok Özlüyorum”

Her şarkısıyla zirveye yerleşen Koray Avcı; iki yıl aradan sonra çıkardığı yeni albümü “Seni Çok Özlüyorum” ile de müzik listelerinde ilk sırada! Radyo ve müzik kanallarının en çok istek alan isimlerinden biri olan Koray Avcı, yeni şarkısıyla da yine kendi rekorunu kırıyor.

Geçtiğimiz hafta çıkarttığı yeni albümü albümü “Seni Çok Özlüyorum ile müzik dünyasına bomba gibi düşen Koray Avcı, sözü müziği Sezen Aksu imzalı yeni şarkısı “Gidiyorum” ile önce sosyal medya gündeminde sonra da müzik listelerinde ilk sıraya yerleşti.

Çıkardığı tüm albümlerle rekor satış rakamlarına ulaşan başarılı şarkıcı, söz ve müziği Sezen Aksu ‘ua ait “Gidiyorum” ile yine zirvede yer alıyor. Resmi dinlenme ve indirilme listelerindeki verilere göre ilk hafta 1 numara olan Koray Avcı, yeni şarkısının da tıpkı diğer şarkıları gibi müzikseverler tarafından beğeniyle karşılanmasından çok mutlu olduğunu söylüyor.

Albümü albümü “Seni Çok Özlüyorum” un ardından yurtiçi yoğun bir konser programına da sahip olan Koray Avcı albümündeki tüm şarkılara tek tek kliplendirecek.

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler