Kıvanç Tatlıtuğ’dan Çağatay Ulusoy açıklaması

Çağatay Ulusoy’un geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülendiği kişinin sevgilisi değil Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in kız kardeşi olduğu ortaya çıktı.

Bugün bazı gazetelerde Bodrum’da Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’le birlikte tatil yapan Çağatay Ulusoy’un yanındaki kişinin sevgilisi olduğu iddia edilmiş ve fotoğrafları yayınlanmıştı. Bu iddialara ilk açıklama Kıvanç Tatlıtuğ’dan geldi. ‘O kız Kıvanç’ın sevgilisi değil’

‘ÇAĞATAY’IN YANINDAKİ KİŞİ BENİM BALDIZIM’

Tatillerini birlikte geçiren Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy önceki gün Yalıkavak Pal Marina’da Yunanistan’a geçmek için pasaport işlemleri yaparken görüntülenmişti. Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti teknede beklediği sırada Ulusoy’un free-shop alışverişine gittiği esmer güzelle sevgili olduğu iddia edilmişti. Gerçekte Ulusoy’un görüntülendiği kişinin sevgilisi olmadığı başarılı oyuncu Tatlıtuğ’un açıklamaları ile ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncu, ” Haber yalan. Çağatay’ın yanındaki kişi benim baldızım. Ayrıca devam eden bir birlikteliği var” diyerek gerçeği açıklamış oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.