Kitap tutkunları Temmuz’da D&R’da buluşuyor!

Kültür, sanat ve eğlence ürünleriyle, okuyan ve keşfeden bir toplumun oluşumuna katkıda bulunan D&R, kitap kampanyalarıyla kitap tutkunlarının yüzünü güldürüyor.

Temmuz ayı boyunca geçerli olacak kampanyalar; ikinci kitaba %50 indirim, çocuk kitaplarında %25 indirim ve minikitaplarda 3 al 2 öde avantajlarını tüketicilere sunuyor.

İkinci kitap %50 indirimli…!

İndirim kampanyası kapsamında, D&R dünyasındaki binlerce kitap ikinciye yüzde 50 indirim fırsatıyla okurları bekliyor. 60 yayınevine ait, birbirinden farklı ve ilgi çekici içeriklere sahip kitaplardan alanlar, ikinci kitaba %50 indirimle sahip olma fırsatı yakalıyor!

Çocuk Kitaplarında %25 indirim…!

Kitap kurdu çocuklar yazı mutlu geçiriyor! D&R’ın çocuklar için hazırladığı kampanya kapsamında D&R’da sunulan seçili çocuk kitapları % 25 indirimli alıyor.

Minikitaplarda 3 al 2 öde…!

Aynı zamanda Can Yayınları’nın Minikitaplarında 3 al 2 öde kampanyası da okurlarla buluşuyor. D&R’ı ziyaret eden kitapseverler, alışıldık kitap formatını çok daha kolay okunur ve taşınır hale getiren bir konsept sunan Minikitaplar’a indirimli sahip oluyor.

Tüm kampanyalara ek olarak D&R mağazalarında Garanti Bonus kartlarıyla 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, 50 TL D&R Bonus kazanıyor.

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler