Kerem Bursin Demet Özdemir’le aşk iddialarını ti’ye aldı!

Serenay Sarıkaya’dan ayrıldıktan sonra adı sık sık aşk dedikodularına karışan Kerem Bursin son olarak Demet Özdemir ile anılıyordu. Bürsin o iddiaları böyle ti’ye aldı.

Kerem Bursin ve Demet Özdemir’in aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Instagram hesabından bir canlı yayına katılan Bursin’in elindeki “D” harfli bardak aşk iddialarını güçlendirmişti.

Sosyal medyadan yeni bir canlı yayına katılan Kerem Bursin, bu kez boş bardağı göstererek Demet Özdemir ile çıkan aşk dedikodularını ti’ye aldı.

Yakışıklı oyuncu, “Bu sefer bembeyaz bir bardağa kalemim ile rastgele bir harf yapacağım. Ç’den başlayıp Z’ye kadar gideceğim” diyerek şakalaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.