Kaymakam Çalışır “Sizler bu vatan için savaştınız ve canınızı feda etmeye hazırdınız”

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karşıyaka Şubesini ziyaret eden Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır “Sizler bu vatan için savaştınız ve canınızı feda etmeye hazırdınız, Sizlere büyük bir saygı duyuyorum” dedi

Kaymakam Çalışır, beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Ercan Kaçanoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Karaman ve Karşıyakalılar Birliği Derneği Başkanı Mehmet Tekinhan Onan ile gazileri ziyaret ederek onlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi.

Kaymakam Çalışır ve beraberindekileri derneğin olduğu binanın kapısında karşılayan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karşıyaka Şube Başkanı Halil Taşçı, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Bu milletin evlatlarının her zaman vatanı için canını vermeye hazır olduğunu belirten Kaymakam Çalışır şöyle konuştu. “Bizi misafir ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Bugün sizlerle sohbet etmeye ve varsa sorunlarınız hakkında bilgi almaya geldim. Öncelikle bütün şehitlerimizi rahmetle anarken gazilerimize de sağlık ve afiyet diliyorum.

Sizler bu vatan için savaştınız ve canınızı feda etmeye hazırdınız. Sizlere büyük bir saygı duyuyorum. İçte ve dışta düşmanların ülkemiz ile ilgili planlamaları ve hesapları devam etmektedir. Devletimiz elbette gerekli çalışmaları yapmakta ve tedbirlerini almaktadır. Gençlerimiz ve bu ülkenin evlatları tıpkı sizler gibi gerektiği takdirde canını vatanı için seve seve fedaya hazır olduğunu hepimiz biliyoruz. Bütün gazilerimize Allah’tan sağlık ve afiyet, ölenlere de rahmet diliyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.