Kara Sevda’da çember daralıyor

Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın yeni bölümünde, Kemal ve Nihan, Kozcuoğlu’nu çökertecek en büyük kozun peşine düşecek.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı ‘Kara Sevda’nın yeni bölümünde Kemal ve Emir arasındaki amansız savaş, Leyla’nın Galip’in kirli sırlarının peşinden gitmesiyle yeni bir boyut kazanacak. Artık Emir’in her şeyi yapabileceğini bilen Kemal ve Nihan, Kozcuoğlu’nu çökertmek için çok büyük bir fırsat ele geçirecek. Leyla’nın vurulmasının ardındaki izlerin peşine düşen Kemal’in ulaştığı ipuçları, Emir’i iyice köşeye sıkıştıracak. Kozcuoğlu’nun çevresindeki çember daraldıkça, Kemal ve Nihan mutluluğa adım adım yaklaşmaya devam edecekler.

Leyla’nın Yaşam Mücadelesi

Okuldaki çocukları hasta eden sebebi bulmak isterken, Galip’in yıllar önceki kirli işlerini açığa çıkaran Leyla’nın yaşam mücadelesi herkesi perişan edecek. Leyla’ya olan aşkıyla yeniden doğan Ayhan’ın acılı anları yürekleri sızlatacak. Leyla’nın öcünü almak için intikam yemini eden Ayhan’dan önce suçlulara ulaşmak isteyen Kemal’e hiç beklenmedik birinden destek gelecek.
Yönetmenliğini Hilal Saral’ın, senaristliğini Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün üstlendiği Kara Sevda’nın yeni bölümü 3 Mayıs Çarşamba saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanları:


Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.