Kanal D’de Ramazan ekranı

Kanal D, 11 ayın sultanı Ramazan için iki özel programla izleyici karşısında olacak: “M.Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti” ve “Arda’nın Ramazan Mutfağı”

Ramazan’ın en güzel saati Sahur Vakti…
M.Fatih Çıtlak, Ramazan ayı boyunca sahur vaktinde ekranda olacak. Çıtlak, Ramazan ayının önemini anlatacağı programında, engin din bilgisi ile güncel konuların yanı sıra namaz, güzel ahlak ve ibadetlerde dikkat edilmesi gerekenleri de izleyiciler ile paylaşacak.

Sağlıklı iftar sofraları Arda Türkmen, bir ay boyunca iftar sofraları için pratik ve lezzetli tariflerini Kanal D ekranında paylaşacak. Çorbadan ana yemeğe, hamur işinden tatlıya kadar her gün farklı lezzetlerle iftar hazırlamak isteyenler için “Arda’nın Ramazan Mutfağı”, alternatifler sunacak. Pazar günleri hariç her gün yayınlanacak olan “Arda’nın Ramazan Mutfağı” yepyeni tariflerle, sıra dışı lezzetler hazırlamaya devam ediyor.

M.Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti ve Arda’nın Ramazan Mutfağı, Ramazan ayı boyunca Kanal D’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.