Kafadar “Vur Dibine” şarkısını kendi tarzlarında yeniden yorumladı

İbrahim Erkal ‘HÜRMET’ albümünden peş peşe yepyeni tekliler müzikseverlerin beğenisine yaz boyunca sunulmaya devam ediyor. Alternatif müziğin sevilen isimlerinden Kafadar, ‘Vur Dibine’ şarkısını kendi tarzlarında yeniden yorumladı.

İbrahim Erkal’ın 2015 yılında yayımlanan ‘Nefes 1’ albümünde yer alan, sözü müziği İbrahim Erkal’a yeni düzenlemesi Selim Çaldıran’a ait Vur Dibine’, tüm dijital platformlarda 18 Ağustos Cuma günü yayımlandı.

Zamanın ruhunu yakalayan şarkılara imza atan ve 11 Mayıs 2017’de aramızdan ayrılan, arabesk fantezi müziğin en önemli isimlerinden İbrahim Erkal, iki yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan çok özel bir saygı albümüyle anılıyor.

Uzun zamandır yeni bir proje yayınlamayan, Unkapanı’nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal “Hürmet” albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus gerçekleştirdi.

Üç bölümden oluşan albümden, kısa aralıklarla, albümde her tarzın en güçlü yorumcularının yeniden hayat verdiği şarkılar dinleyicinin beğenisine üçlü gruplar halinde her ay sunulmaya devam ediyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.