Jennifer Lopez, yaşadığı taciz anları anlattı

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, yaşadığı iğrenç anları anlattı. Lopez, “Yönetmen tişörtümü çıkartmamı istedi.” dedi.

Dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez, Harper’s Bazaar dergisinin nisan sayısına konuk oldu. Röportaj veren Lopez, dergi için özel bir fotoğraf çekimi de gerçekleştirdi. Kariyerinin ilk yıllarında taciz edildiğini belirten 48 yaşındaki Latin yıldız, “Diğer kadınlar gibi saldırılara maruz kalmadım ama bir yönetmen benden tişörtümü çıkarmamı istemişti. Bense bunu yapmadım” dedi.

JENNIFER LOPEZ HARPER’S BAZAAR DERGİSİNE KONUŞTU

48 yaşındaki yıldız verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. İşte ünlü yıldızın diğer açıklamalarından satır başları:

“Hayatım boyunca kendimi kanıtlamak zorunda olduğumu hissettim. Belki de şu an sahip olduklarımın sebebi budur.”

“Evliliğe inanıyorum. Yaşlanırken yanımda birisinin olmasını çok isterim.”

“Alex ile sağlıklı bir ilişkimiz var. Şu an hiçbir şeyi zorlamıyoruz. Birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Benzer çok fazla noktamız var.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.