‘İzmir’in Kızları’ adlı yeni müzikli oyunun afişi yayınlandı

Most Production’ın yapımcılığını yaptığı, Sezen Aksu şarkılarından hazırlanan, seksenlerde geçen ‘İzmir’in Kızları’ adlı yeni müzikli oyunun afişi yayınlandı. 24 kişilik ekip, 24 Sezen Aksu şarkısıyla 24 Ocak’taki prömiyeriyle ilk kez seyirciyle buluşuyor.

Gökçe Bahadır, Olgun Toker, Burak Sevinç, Derya Alabora, Parla Şenol, Nihan Büyükağaç ve Seda Akman gibi usta ve başarılı isimleri oyuncu kadrosunda buluşturan İzmir’in Kızları isimli yeni müzikli oyunun afişi yayınlandı. Seksenler döneminin esintilerini Sezen Aksu şarkılarıyla birleştirerek seyirciye keyifli bir müzikli oyun sunan ekip 3 aydır durmadan prova yapıyor. Tüm ekip aylardır hem şan dersi alıyor hem de özel hocalarla koreografi çalışıyor.

blank

24 Ocak’ta Uniq Hall’de ilk kez seyirci ile buluşacak oyunun prömiyer biletleri günler öncesinden tükendi. Serdar Saatman’ın kaleminden ve Gaye Cankaya yönetmenliğinde sahneye aktarılan ‘İzmir’in Kızları’, izleyenlerin Selçuk Borak’ın koreografisiyle ve Murat Cem Orhan müzik direktörlüğünde Sezen Aksu’nun şarkıları ile içlerini ısıtarak onları sıcacık bir Ege kasabasına konuk edecek.

Özgün hikayesi, müzikleri ve kadrosuyla merak uyandıran İzmir’in Kızları’nın Ocak ve Şubat temsillerinin biletleri, Biletix’de satışta…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.