İzmir’de bir çiftlikte 3 aylık yavru aslan ele geçirildi

İzmir’de bir çiftlikte yasa dışı yollardan ülkeye getirilen yavru aslan ele geçirildi. .3 aylık olduğu belirtilen yavru aslan, İzmir Doğal Yaşam Parkı’nda korumaya alındı.

İzmir’in Kemalpaşa ilçesindeki bir çiftliğe, güvenlik güçleri ile Doğa Koruma Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri, operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda 3 aylık olduğu belirlenen dişi yavru aslan ele geçirildi.

blank

Operasyonda, yasa dışı yollarla ülkeye getirildiği belirlenen 3 aylık yavru aslan ele geçirildi. Aslan yavrusu İzmir Doğal Yaşam Parkı’na getirildi. Karantinaya alınan aslanın genel sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yavru aslan, yasal prosedür tamamlanıncaya kadar Doğal Yaşam Parkı’nda kalacak.

blank

Çiftlik sahipleri hakkında “vahşi hayvan ticareti” suçundan işlem başlatıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler
jock gets convinced to fuck man.http://you-jizz-videos.com

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.