Ivana Sert, Eurovision Şarkı Yarışması’na hazırlanıyor!

Ünlü tasarımcı Ivana Sert, müzik piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Üçüncü konserini Çınarcık’ta veren Sert, Eurovision Şarkı Yarışması’na katılmak istediğini açıkladı.

Moda dünyasından müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Ivana Sert, üçüncü konserini önceki akşam Çınarcık Mavish Beach Club’de verdi. Sert, ”Avrupa’da yaşayan Türk kardeşlerimden davet alıyorum. Yakında turneye çıkacağım. Diyafram dersleri de almaya başladım. Eurovision Şarkı Yarışması için hazırım. Türkiye’yi temsil etmeyi çok isterim” dedi.

Türkiye, 2013’ten beri Eurovision’a katılmıyor.

”KUM GİBİ’Yİ RAHAT BIRAK”

Geçen günlerde Ahmet Kaya’nın ‘Kum Gibi’ şarkısını seslendiren Ivana Sert, kısa sürede yorum yağmuruna tutulmuştu. Sosyal medya kullanıcıları tarafından performansı çoğunlukla beğenilmemişti.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da Ivana Sert’e ”İstediğin şarkıyı katlet! İstediğin şarkının ağzını burnunu kır! İstediğin şarkıyı zulmün altında inlet! İstediğin şarkıyı perişan et… Ama ne olur ‘Kum Gibi’yi rahat bırak. Çünkü ‘Kum Gibi’ kırmızı çizgimizdir.” diyerek seslenmişti.

Ahmet Hakan’dan İvana Sert’e: Kum Gibi’yi rahat bırak!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.