İŞTE! Kerem Bürsin’in yeni partneri

Kerem Bürsin ‘3 Aptal’ filminde başrolü Ezgi Eyüboğlu ile paylaşacak.Kerem Bürsin’in başrolünü oynayacağı ‘3 Aptal’ filmindeki partneri, Ezgi Eyüboğlu oldu.Yapım şirketi, çekim için mekan konusunda sıkıntı yaşayınca projeyi ertelemek zorunda kaldı.

Yedi yıl önce çekilen Bollywood yapımı ‘3 Idiots’ (3 Aptal) filminin uyarlamasında Kerem Bürsin’e aranan partner sonunda bulundu. Kerem Bürsin’e projede, Ezgi Eyüboğlu eşlik edecek.

blank

Taner Ölmez’in de rol alacağı filmin tüm oyuncuları belli olmasına rağmen, istenilen mekanların bulunamaması yapımcıyı zor duruma soktu.Sahnelerin kusursuz çekilmesini isteyen Limon Yapım, mekanları beğenmediği için projeyi ertelemek zorunda kaldı.

Genç oyuncular, ekip çekim yapılacak yerleri bulduğu an kamera karşısına geçecek.Kış aylarında vizyona girmesi planlanan film, yetişmediği takdirde gelecek yıl beyazperdede olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.