İŞTE! Black Friday ile ilgili detaylar!

ne zaman? Şeklindeki sorular tutkunları tarafından büyük bir merakla takip ediliyor. Her yıl Kasım ayında dünyaca ünlü markalar bu günde büyük bir e gidiyor.

2019 leri için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Dünya genelinde sezonu başlangıcı olarak kabul ediliyor. Birçok ünlü markalar ürünlerinde büyük e gidiyor. Milyonlarca vatandaş mağazaların önünde kuyruk oluşturuyor. Peki, bu yıl ne zaman başlayacak?

BLACK FRİDAY NE ZAMAN 2019

, ABD’de Şükran Günü’nden sonra gelen ilk cuma gününe denir. Gün 1932’den bu yana Noel sezonunun başlangıcı kabul edilir. bu yıl 29 Kasım tarihine denk geliyor.

BLACK FRIDAY İNDİRİMLERİ NE KADAR OLUYOR?

oranlarını merak ediyorsanız; maalesef bu net bir şekilde açıklanmıyor. Ancak geçmiş yıllara baktığınız zaman elektronikte yapılan lerin kayda değer cinsten olduğunu göreceksiniz. Bütün sezon hiç yapmayan, bunu bir marka politikası olarak gören markalar bile ’i es geçmeyip %20 -%30 gibi lerle herkesi şaşırtıyor. Online siteleri, birçok marka, birçok ürün ve birçok alternatifle ’i büyük lerle karşılıyor. Tüm yıl devam eden lere ek, inanılmaz fırsatlar ’de karşınızda! Üstelik bu ler sadece 1 gün değil, 1 haftayı kapsayacak şekilde Black Sale Haftası adı altında toplanacak kampanyalarda geçerli olacak. %50’den başlayan %70’e varan, hatta belki bu lere ek sürprizler sizi bekliyor.

# GazeteMAG Arşiv Haberler