gazetemag tv

İstanbul Komedi Festivali, Cem Yılmaz’ın “Soru & Cevap” performansı ile başladı

Yapı Kredi Bomontiada Babylon Sahnesi’nde gerçekleşen performansa İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da katıldı.

Gösterim öncesi kuliste ağırlanan başkanlar Cem Yılmaz ile keyifli bir sohbetin ardından gösteriyi tüm konuklarla beraber ve kahkahalarla izledi. Ekrem İmamoğlu küçük oğlu Selim ile festivalin açılışına katılırken Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’a eşi Derya Akpolat eşlik etti.

Gösterim öncesi basın mensuplarının İstanbul Komedi Festivali hakkındaki sorularını da yanıtlayan Ekrem İmamoğlu; “Bu akşam Cem Yılmaz’la İstanbul Komedi Festivali başlıyor, kuliste bu işi başlatan ve bugünlere getiren ekibi dinledim, bu festivali seneye daha fazla nasıl büyütebiliriz bunu konuştuk. İnşallah seneye dünya çapında bir yapıya dönüşmesi için biz de Büyükşehir Belediyesi olarak katkı sağlamayı istiyoruz”. dedi.

Kahkahaların havada uçuştuğu gösterimde Cem Yılmaz’ın anlatımı kadar konukların soruları da hem Cem Yılmaz’ı hem de tüm salonu güldürmeyi başardı. Geceye katılan diğer konuklar arasında; Emek Külür, Suzan Toplusoy, Sema Demiral, Ömer & Hande Taviloğlu, Pelin & Necati Özkan, Zeynep Selgur, Aslı Günşiray, Özlem Güsar, Begüm & Özcan Karamahmutoğlu, Berrin Okçu, Demet Akbağ, Çok Güzel Hareketler 2 ekibi, Pegasus Havayolları CEO’su Mehmet Nane, eşi ve çocukları da vardı.

13 Ekim’de başlayan İstanbul Komedi Festivali, mizahın ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi ve en yeni isimlerini 3 Kasım’a kadar 107 farklı performansla 15 farklı mekanda devam edecek. Festivalin bu yılki hedefi 100.000 seyirci!

“İstanbul Komedi Festivali” bu yıl dördüncü kez kahkahayı getiriyor

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler