İş dünyası Alkent 2000’de buluştu

İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinden Büyükçekmece Alkent 2000’in Yönetim Kurulu Başkanlığına iki ay önce seçilen Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vakkas Altınbaş’ın düzenlediği “Yaza Merhaba Partisi”, iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi.

Başta Alkent 2000 sakini iş adamlarıyla birlikte Tuna Çelik’in sahibi Nuri Tuna ve Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş’ın da katıldığı parti, neşeli sohbetlerle gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Konuklarıyla yakından ilgilenen Başkan Vakkas Altınbaş, beraberindeki iş adamlarıyla birlikte ana sponsorlardan TeakConcept’in standını gezdi ve bilgiler aldı. Gerçek teak ağacından üretilen bahçe mobilyalarıyla öne çıkan TeakConcept’in ürünleri, partiye katılan iş adamlarının yoğun ilgisiyle karşılandı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.