“İpek Açar’la İpek Yolu” Programı’nın yeni sezondaki ilk konuğu Öykü Gürman oldu

İpek Açar’ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanan “İpek Açar’la İpek Yolu” Programı’nın yeni sezondaki ilk konuğu şarkıcı, oyuncu ve sunucu Öykü Gürman oldu.

İpek Açar ve konuğu Öykü Gürman, bu Cuma akşamı TRT Müzik ekranlarında yayınlanacak konser programında birbirinden güzel şarkılarla, düetlerle birlikte tatlı sohbetlere imza attılar.

Pandemi kuralları nedeniyle, konser programı seyircisiz ve sosyal mesafeye uygun olarak çekildi.

ÖYKÜ GÜRMAN: ANNEMİN SESİ ÇOK GÜZEL

Öykü Gürman, annesinin sesinin güzel olduğunu ve evde özellikle yemek yaparken annesiyle birlikte şarkılar söylediklerini anlatırken çocukluğuna gitti ve Berk’le 5 yaşında tencere ve tava kullanarak müzik yaptıklarını söyledi.

blank

ÇOCUKLUĞUMUZU ÖZLEDİK

İpek Açar ve Öykü Gürman çocukluklarını ve aileleriyle birlikte yaptıkları seyahatleri de çok özlediklerini söylediler. Öykü Gürman: “Evcilik oynardık, Ankara’ya anneanneme giderdik, dedem güvercin beslerdi” diyerek duygusal saniyeleri başlatınca İpek Açar da konuğunun duygularını paylaşarak: “Biz de ailece Anneannemlerin bağ evine giderdik Kırklareli’ne; mahalle kültürünü yaşadık, ne mutlu bize” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.