İman Casablanca: Harada geçirdiğim zaman terapi gibi geliyor

Baraj dizisinin başrol oyuncularından İman Casablanca, hayvan sevgisi görülmeye değer. Bir kedisi ve köpeği olan oyuncu, bir süredir çok sevdiği atlarla vakit geçirmek için haraya gidiyor. Atların sadakatinin kendisini çok etkilediğini belirten Casablanca ‘Harada geçirdiğim zaman terapi gibi geliyor’ dedi.

Oyuncu İman Casablanca, son günlerde sık sık haraya gidip atlarla vakit geçiriyor. Atların sadakatinin ve insanlarla iletişiminin kendisini çok etkilediğini belirten Casablanca, harada geçirdiği vaktin kendisi için terapi gibi olduğunu söylüyor.

blank

Bir kedisi ve köpeği olan Casablanca ‘Hayvan sever bir ailede büyüdüm. Evimizde; kaplumbağa, tavşan, iki köpek, kedi ve kirpi vardı. Böyle bir evde büyüyünce de hayvanlarla ilişkiniz çok güzel oluyor. Atım olmasını da çok isterdim’ diyor.

Hayvan hakları yasasının bir an önce çıkmasını isteyen oyuncu, şiddetin cezasız kalmaması gerektiğini vurguluyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.