İlker Ayrık’ la Bir Sıfır’a Suzan Kardeş geliyor

İlker Ayrık’ la Bir Sıfır’ ın bu akşam ekrana gelecek olan bölümüne Balkan müziğinin ünlü ismi Suzan Kardeş konuk oluyor. İlk soruyu sormak üzere stüdyoya gelen Kardeş’ in söylediği “Yarım Hava” şarkısı ise stüdyodaki herkesi coşturuyor.

Suzan Kardeş ile birlikte sahneye çıkan Gülay ise sergilediği dans şovuyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Sempatik sunucu İlker Ayrık ve yarışmacılar sadece göbek atmakla kalmayıp, ellerindeki paraları havaya saçarak herkese keyifli anlar yaşatıyor.

Cevabı bilmenin değil doğru cevaba ulaşmanın kazandırdığı yarışma İlker Ayrık’la Bir Sıfır cumartesi akşamı 19.30’da Kanal D ekranlarında… Sakın Kaçırmayın!

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.