İbrahim Tatlıses: Ben kadınları, kadınlar da beni sever

İbrahim Tatlıses 12 yıl sonra yeniden gazinoda sahne aldı. Sanatçı, Günay restoranın açılış gecesinde sevenleriyle bir araya geldi.

İbrahim Tatlıses 12 yıl sonra yeniden gazinoda sahne aldı. Sanatçı, Günay restoranın açılış gecesinde sevenleriyle bir araya geldi. Yabancı ağırlıklı olan kadın misafirlerine seslenen Tatlıses, ‘Sizleri burada görmekten çok mutlu oldum. Ben kadınları çok severim, kadınlarda beni sever’ diyerek şarkılarına devam etti. Tatlıses, “Hülya Avşar canımı istesin canımı veririm, onun mavi gözleri için seslendiriyorum” diyen İmparator, Mavi Mavi şarkısını Avşar için seslendirdi. Sanatçı, konserini alkışlar eşliğinde noktaladı.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.