CNN ofislerini kapatıyor

ABD merkezli yayın kuruluşu CNN, artan Omicron vakaları nedeniyle ofislerini kapatacağını duyurdu. CNN çalışanlarına gönderdiği mektupta uzaktan çalışmaya geçileceğini bildirdi.

ABD merkezli yayın kuruluşu CNN, koronavirüsün daha hızlı yayılan varyantı Omicron vakalarının artması nedeniyle ofislerini kapatıp, uzaktan çalışmaya geçiyor.

Wall Street Journal’de yayımlanan habere göre CNN’in Başkanı Jeff Zucker’in çalışanlarına bir bilgilendirme e-maili attığı da kaydedildi.

‘LÜTFEN UZAKTA ÇALIŞIN’

Mektupta Zucker, ofiste olması zorunlu olmayan kişilerin uzaktan çalışmasının istendiği aksi takdirde hastalığın şirket içinde yayıldığı belirtildi. Zucker, “Şirket içinde bazı değişiklikler ve stüdyolarda değişiklikler yapacağız. Eğer işiniz için ofise gelmeniz zorunlu değilse lütfen uzaktan çalışın” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.