İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’a ilgi artıyor

Siyah Beyaz Aşk’ın çok konuşulan çifti Ferhat ve Aslı

Kanal D’nin beğeni ile izlenen dizi Siyah Beyaz Aşk pazartesi akşamları izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın dizide canlandırdığı karakterler Ferhat ve Aslı’ya olan ilgi gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Sosyal medyada “AsFer” fırtınası!

Siyah Beyaz Aşk yayınlandığı her pazartesi akşamı sosyal medya Türkiye listesinde tt’de bir numara olurken, Aslı ve Ferhat hayranları sevgilerini göstermeyi ihmal etmiyor.

Birbirine zıt iki karakterin yaşadıkları olaylar ile yakınlaşmalarının ekrana aktarıldığı Siyah Beyaz Aşk’ın Ferhat’ı İbrahim Çelikkol, kendilerine gösterilen ilgi için “Sosyal medyada karakterlerimizin yaşadığı hikayeyi sahiplenen izleyiciler görmek çok hoş bir duygu. İzleyicilerin karaktere inandığını gösteren bir aşamadır o karakterin duygularını sahiplenmek. Dolayısıyla AsFer’cileri takip etmek çok keyifli benim için.” derken, Aslı karakterine hayat veren Birce Akalay “Seyircimize gönülden teşekkür ederiz.” dedi.

blank

Siyah Beyaz Aşk, yeni bölümü ile yarın akşam saat 20.00’de Kanal D’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.