Hürriyet gazetesinde dikkat çeken Ahmet Hakan detayı

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan istifa sansüründen bu yana yazmadı.

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’ın Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak’ın Instagram hesabından paylaştığı “Ülkeme ve ümmete hizmet ettim…. At izi it izine karıştı… Cenabı Allah sonumuzu hayreylesin” ifadelerini taşıyan açıklama eşliğinde Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan istifa etmesi sonrasında yazı kaleme almaması dikkat çekti.

Albayrak’ın 8 Kasım’da Instagram hesabından yaptığı istifa açıklaması Hürriyet gazetesi başta olmak üzere yaygın ve hûkümete yakın medya kuruluşlarında haber yapılmadı. Hakan, 9 Kasım’da “On maddede Kamala Harris’i yazdım: Kurgulasan olmaz” başlığıyla yayımlanan yazısında Albayrak’ın istifasına değinmedi. Hakan’ın 9 Kasım’dan bu yana yazısı yayımlanmadı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.