Hülya Avşar sahne kıyafetleri tartışmasına katıldı! İstemeyen seyretmez!

Hülya Avşar son dönemin en büyük tartışma konularından biri olan sahne kıyafetleri polemiğine katıldı. Ünlü sanatçı eleştiri alan sahne kıyafetleri polemiği için, “İstemeyen seyretmez” yorumunda bulundu.

Hülya Avşar Ayvalık dönüşü görüntülendi. Yeni şarkısı ‘Sen Aşk Mısın’ı yayınlayan Avşar, yeni bir parçasını daha hazırladığını söyledi. Hülya Avşar’ın yeni şarkısı Yargı dizisinde de yayınlandı. TV100’de yer alan habere göre; Hülya Avşar, Tiktok uygulamasına içerik çekmeye başlayacağını söyledi.

SAHNE KIYAFETLERİ KONUSUNA DEĞİNDİ

Ünlü sanatçı, Gülşen, Ece Seçkin ve Hande Yener gibi isimlerin sahne kıyafetleri için gelen yorumları eleştirdi.

Avşar, “Ben böyle şeyleri hiç doğru bulmuyorum. Artık böyle bir şey mi kaldı? İstemeyen seyretmeyecek ve gelmeyecek bu kadar basit” yorumunda bulundu.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.