Ebru Şallı: Ben bu melekle 9 yıl yaşadım

Eski manken Ebru Şallı, geçen yıl lenfoma nedeniyle kaybettiği oğlu Pars’ın doğum gününü sosyal medyadan yayımladığı duygusal bir mesajla kutladı. “Ben bu melekle 9 yıl yaşadım” diyen Şallı, oğluyla fotoğraflarını paylaştı.

Eski manken Ebru Şallı, geçen yılın nisan ayında lenfoma nedeniyle 9 yaşındaki oğlu Pars’ı kaybetti. Sık sık oğluna duyduğu özlemi sosyal medyadan dile getiren Şallı, Pars’ın doğum gününü fotoğraflarını paylaşarak kutladı.

blank

‘TÜM TÜRKİYE ŞAHİT OLDU; MELEKLER DE YAŞAR’

Şallı’nın paylaştığı fotoğrafların altına yazdığı duygusal mesajlar ise okuyanları duygulandırdı. Oğlu’nun fotoğrafını paylaşan Şallı, “Seni tarifsiz seviyorum Ponciğim. İyi ki doğdun meleğim benim. Doğum günün kutlu olsun! İyi ki seni doğurmuşum. Bana yaşattığın her şey için, mesajların ve işaretlerin için sana teşekkür ederim.. Eşsiz kokun hep hücrelerimde benimle hep, her an meleğim. Tüm Türkiye şahit oldu meleklerde yaşar” notunu düştü.

blank

Instagram hesabından oğlu Pars’ın birçok fotoğrafını paylaşan Şallı, “Ben bu melekle 9 yıl yaşadım” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.