Zuhal Olcay, Kalamış Yaz Festivali’nde sahne aldı

Usta oyuncu ve yorumcu Zuhal Olcay haftasonu Kalamış Yaz Festivali’nde sahne aldı.

Kalamış’taki Atatürk Parkı’nda gerçekleşen etkinlikte muhteşem bir kalabalık karşısına çıkan Zuhal Olcay, eşsiz oyun gücüyle harmanladığı sahnesinde dünden bugüne en özel şarkılarını seslendirdi.

Usta oyuncu ve yorumcu Zuhal Olcay haftasonu Kalamış Yaz Festivali’nde sahne aldı. Kalamış’taki Atatürk Parkı’nda gerçekleşen etkinlikte muhteşem bir kalabalık karşısına çıkan Zuhal Olcay, eşsiz oyun gücüyle harmanladığı sahnesinde dünden bugüne en özel şarkılarını seslendirdi.

Sürpriz kutlama
Konserin ilerleyen dakikalarında ekibinin sahneye getirdiği doğumgünü pastalarını şarkılarını seslendirirken aniden fark eden Zuhal Olcay, duygusal dakikalar yaşadı. Alkışlar ve izleyicilerinin “iyi ki doğmuşsun” tezahüratları arasında mumları üfleyen Zuhal Olcay, gözyaşlarına hakim olamadı.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.