Hazal Kaya ve Burak Deniz birbirlerini sildi

‘Bizim Hikaye’ dizisinin oyuncuları Hazal Kaya ile Burak Deniz, final gecesi yaptıkları paylaşımlarla aralarının kötü olduğunu ispatladı.

Bizim Hikaye dizisi, geçtiğimiz akşam yayınlanan 70. bölümüyle final yaparak bitmesine rağmen başrol oyuncuları arasında sular durulmuyor. Hazal Kaya ve Burak Deniz, sosyal medyada birbirlerini görmemezlik geldi.

Fox Tv’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye yayınlanan son bölümü olan 70. bölümüyle ekranlara veda etti. ABD yapımı Shameless dizisinden uyarlama olan Bizim Hikaye’nin başrol oyuncuları arasındaki kriz dizinin final yapmasına rağmen son bulmadı.

blank

Hazal Kaya, biten Bizim Hikaye dizisi için sosyal medyadan dizinin birçok ünlü ismiyle fotoğraf paylaştı. Kaya, yalnıza rol arkadaşı Burak Deniz ile fotoğraf paylaşmadı. Kaya, paylaştığı fotoğrafların altına, ”Hiç de beceremem vedalaşmayı ama… 70 bölümün sonuna geldik. Tam iki sezon sizlerle olma şansına sahip olduğumuza hala inanamıyorum.

Parçası olmaktan gurur duydum Bizim Hikaye’nin. Sayesinde aynı sahneyi paylaştığıma inanamadığım büyük ustalarla çalıştım. Kendilerinden çok şey öğrendiğim,yeteneklerine ve güçlerine her gün daha çok hayran olduğum yaşları küçük, kalpleri kocaman oyuncu arkadaşlarım oldu.

Hayatımın en zor dönemlerine de en büyük mutluluklarına da şahit oldu bu iş. Benim için hep çok özel olacak. İyi ki aldığımız tepkileri hiç umursamadan, korkmadan, sevgiyle ve bütün gücümüzle en iyi bildiğimiz şeyi yapmışız. Hoşçakal Bizim Hikaye! Sayende öğrendiğim her şey için teşekkür ederim…” dedi.

Hazal Kaya, rol arkadaşı Burak Deniz ile hiçbir fotoğrafını paylaşmamasının yanı sıra yazdığı notta da hiç yer vermedi.

blank

Burak Kaya’da sosyal medyada biten dizileri Bizim Hikaye için veda paylaşımında bulundu ve Hazal Kaya’nın olmadığı bir fotoğraf tercih etti. Burak Deniz, paylaşımına, ”Bu akşam son bizim hikaye günü.. Dile kolay 2 yıl.. Dolu dolu 2 yıl.. Ne yaparsan yap biraz gönüllüysen ailen oluyor tüm ekip..

Öncelikle bu ekibe, (gidenler,sonradan gelenler) oyuncusundan set ekibine binlerce teşekkür, bir kişi eksik olsa olmazdı.. Sonra size, bizi takip eden bizi hiçbir hafta yalnız bırakmayan bizim hikaye izleyecilerine çok teşekkür ederim.. Demem o ki Bizim Hikaye’ye katkısı olan herkesin emeğine sağlık.. Unutmadan; Barışçım çok tatlı adamdın, hoşçakal…” notunu düştü.

blank

Ne olmuştu?

Geçtiğimiz aylarda meslektaşı Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya ile düğününe konuk gelen partneri Burak Deniz, 7 Şubat’taki düğünün ardından tartışıp küstü.

Küslükleri devam eden ikili, sette çekimleri dışında yan yana gelmemeye özen gösteriyorlar. Yine iddiaya göre, ekip içerisinde de ‘Hazalcılar’ ve ‘Burakçılar’ şeklinde de bir taraflaşma oluşmaya başlamıştı. İki oyuncunun aralarında gerginlik olduğu, hatta bu durumun set çalışanlarına da yansıdığı biliniyordu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.