Hayranları Bergüzar Korel’in sürprizini merak ediyor!

Güzel oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından paylaştığı gönderiler ile takipçilerini meraklandırdı. Güzel oyuncunun sürprizin ne olduğunu açıklaması bekleniyor.

Şu sıralar ikinci bebeğini dünyaya getirmek için hamile olan güzel oyuncu Bergüzar Korel, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bir gönderi paylaştı.

Instagram hesabından fotoğraf paylaşan Korel, fotoğrafın altına “Tatlı mı tatlı, doğal mı doğal, mis gibi bir sürprizim var” notunu yazdı. Daha sonra Instagram’ın hikaye bölümünden bir paylaşım yapan güzel oyuncu Bergüzar Korel, buraya da “Size bir sürprizim var. Benim için de çok ani oldu. Ama ben içinde olduğum için çok mutluyum. Çok az kaldı, çok güzel bir sürpriz” yazdı. Korel hayranları sosyal medyadan gönderiler paylaşarak güzel oyuncunun sürprizinin ne olduğunu merak ettiklerini ve açıklamasını istediklerini söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.