Hande Erçel’in Kerem Bürsin hamlesi karşılıksız kalmadı!

Yakın zamanda evlenecekleri dahi konuşulan Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in ayrıldıkları kesinleşti. Hande Erçel’in ardından Kerem Bürsin de, ilişkilerine dair bütün fotoğrafları kaldırdı.

Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in evliliğe gitmesi beklenen ilişkileri sona erdi. Hande Erçel ayrılığı, sosyal medya hesabında Kerem Bürsin ile olan tüm fotoğraflarını silerek paylaşmış oldu. Bu hareketi ise karşılıksız kalmadı. Kerem Bürsin de sevgilisi Hande Erçel ile olan bütün tatil fotoğraflarını sildi.

blank

HANDE ERÇEL – KEREM BÜRSİN İLİŞKİSİ RESMEN BİTTİ

İki ismin bu hareketi sonrası ilişkilerinin bittiği de tamamen kesinleşmiş oldu. Ünlü oyuncular hakkında daha önce de Erçel’in, Kerem Bürsin’in yeni projesindeki partneri Demet Özdemir’i kıskandığı kriz yaşadıkları iddia edilmişti.

HANDE ERÇEL, KEREM BÜRSİN İLE OLAN FOTOĞRAFLARINI SİLDİ! BÜYÜK AŞK BİTTİ!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.